середа, 29 березня 2017 р.

МЕТОД ПРОЕКТІВ НА УРОКАХ ІНФОРМАТИКИ
Життя потребує від нас, щоб кожне нове завдання, яке ми даємо нашим учням, було б до якогось ступеня новим і для нас. Звернене до нас, воно повинне бути завданням на вдосконалення навчального процесу, на розвиток нашої здатності вирішувати нові педагогічні проблеми й переносити знайдені принципи рішення на інші об’єктні області й проблемні ситуації. Проектний підхід в значній мірі задовольняє цим вимогам. Він може застосовуватись при вивченні будь-якої шкільної дисципліни та особливо ефективний на уроках, метою яких є встановлення міжпредметних зв’язків. 

четвер, 23 березня 2017 р.

Особливості застосування ІКТ в освітньому закладі нового типу: перспективи і проблеми; 
ІКТ в Зарічненському НВК.

У даний час спостерігається збільшення впливу медіа-технологій на людину. Особливо це сильно діє на дитину, яка з більшим задоволенням подивиться телевізор ніж прочитає книгу
Потужний потік нової інформації, реклами, застосування комп'ютерних технологій на телебаченні, розповсюдження ігрових приставок, електронних іграшок і комп'ютерів дуже впливають на виховання дитини і його сприйняття навколишнього світу. Істотно змінюється і характер його улюбленої практичної діяльності - гри, змінюються і його улюблені герої і захоплення. Раніше інформацію з будь-якої теми дитина могла отримати з різних джерел: підручник, довідкова література, лекція вчителя, конспект уроку. Але, сьогодні, з огляду на сучасні реалії, вчитель повинен вносити в навчальний процес нові методи подачі інформації.

пʼятниця, 17 березня 2017 р.

Створення проектів у середовищі Scratch
Створення проектів у середовищі Scratch.
У 2013-2014 н.р. було введено вивчення у школах нового програмного продукту Scratch, оскільки вивчення його передбачалось у 6-7 класах, тому вивчати почали у 2014-2015 н.р. У 6 класі передбачалось 7 годин на вивчення програмування, а у 7 класі всього 9 год. В даний час Scratch починають вивчати вже в початковій школі. Виникає питання: чи можна дітей 3-7 класів навчати алгоритмізації та програмування?
Основи роботи у SCRATCH 1.4